Avukat Elmas Özdemir Çelik

Ankara ilinde faaliyet gösteren Avukatlık Büromuz Gizliliği Avukatlık Etiği çerçevesinde prensip edinerek Referans yada Reklam amaçlı olarak Müvekkiller ve de Müvekkillerin tarafımızdan takip edilen hukuki işlemleri ilgisiz kişilere kesinlikle açıklanmamaktadır.

Site içeriğinde ADLİ YARGI, Gayrimenkul Hukuku, Kamulaştırma Davaları, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler & Ticaret Hukuku, Fikri Mülkiyet & Bilişim Hukuku, Aile Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku & Tazminat, İDARİ YARGI, İdare Hukuku (İptal ve Tam yargı davaları, Vergi Hukuk, Kamu İhale Hukuku hakkında makaleler yer almaktadır.

Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği uyarınca avukatların uğraştıkları alanları, müvekkillerinin adlarını ve yaptıkları işleri duyurmaları, siteleri dışında makale ve bilimsel çalışmalarını yayınlamaları yasaklanmıştır. Bu nedenle bu sitede sadece mesleki yazılar ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Avukatlık hizmeti almak istediğinizde, iletişim sayfasında bulunan, telefon veya e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

In accordance with the Turkish Advocacy Law and Advertising Prohibition Regulations it has been prohibited to advertise and make announcements concerning lawyers fields of work and jobs which lawyers do. For this reason, only our office information which is included on this site concerning our field of work will not be disclosed. For matters with which you would like Advocacy and Consultancy services, you can reach us by using any of the means of communication found “contact” page.